User Tools

Site Tools


cz:start

Úvod

Tato příručka vysvětluje všechny důležité základní funkce pCon.basket Online. Vzhledem k tomu, že pCon.basket Online si lze upravit pro dosažení optimální integrace s vaší infrastrukturou, je možné, že některé z prezentovaných funkcí byly deaktivovány.

pCon.basket je k dispozici v těchto edicích:

* CE edice: edice pro členy pCon-Community * PRO edice: edice s dalšími funkcemi, která je zpoplatněna * Integration edice: přizpůsobená edice pro integraci do firemní infrastruktury

Úplná nabídka funkcí jednotlivých edic.

Nové funkce v pCon.basket Online.

Pokud používáte bezplatnou verzi pCon.basket Online a chcete využít rozšířené funkce, které jsou zde uvedené, obraťte se prosím na svého pCon-partnera.

Registrace pCon.basket Online

pCon.basket PRO a CE

Uživatelé pCon.basket PRO nebo CE se musí zaregistrovat prostřednictvím <pCon.login>. pCon.login je váš centrální uživatelský účet pro služby a aplikace pCon. Centrální přihlášení vám umožňuje používat vaše data napříč zařízeními a aplikacemi.

Vaše kontaktní údaje a logo společnosti pro použití v pCon.basket Online získáte z pCon.login. Vaše kontaktní údaje jsou automaticky uloženy v sekci Odpovědná osoba v záhlaví údajů. Předdefinované texty záhlaví a zápatí pro vaše nabídky lze také centrálně spravovat přes pCon.login. Více informací: Údaje pro ovládací panel kapitol a záhlaví.

Poznámka: Pro přihlašování přes pCon.login je nutná licence PRO verze pCon.basket Online. V případě dotazů se obraťte na svého partnera pCon.

Edice Integration

U uživatelů edice Integration závisí proces přihlášení na individuální integraci pCon.basket do vaší podnikové sítě.

pCon.basket PRO a CE: Propojení s Microsoft Office 365

Pro práci s pCon.basket PRO nebo CE se můžete také připojit k Microsoft Office 365. To vám umožní přístup k vašim kontaktům uloženým v tomto systému. Kromě toho můžete prostřednictvím Office 365 ukládat a otevírat projekty.

Tip: Další návody najdete na našem kanálu YouTube

Ukládání seznamů artiklů online a import informací o zákaznících | pCon.basket Tutorial

V tomto videu vám ukážeme, jak ukládat nabídky do služby OneDrive a importovat informace o zákaznících z aplikace Outlook.
cz/start.txt · Last modified: 2023/08/21 14:20 by fbeetz

Page ToolsLegal Notice and Data Protection